Акція! Отримуй бонусні гривні за чесний відгук Акція! Отримуй бонусні гривні за чесний відгук

Акція! Отримуй бонусні гривні за чесний відгук

Акция закончена
c 2 июня по 30 ноября

Бонусні гривні за Ваш коментар

БОНУСНІ ГРИВНІ ЗА ЧЕСНИЙ ВІДГУК ПРО АГРОМАРКЕТ


Не дивлячись ні на що команда Агромаркету кожного дня робить все, аби Ваші рослинки були надійно запаковані, та доставлені до Вас якнайшвидше. Ми підбираємо для Вас найкращий посадковий матеріал та дбаємо про кожен саджанець та насіннячко. Ми хочемо аби Ви були задоволені кожною дрібничкою, тому хочемо отримати від Вас віддачу, а саме розповісти про враження від свого замовлення у відгуку у вигляді коментаря. 

Саме тому ми проводимо акцію та даруємо 75 бонусних гривень за чесний відгук про нас.

 
Для участі потрібно:

1. Ввести у пошуку Google (або іншої пошукової системи) назву "Відгуки про Agro-Market.net" і перейти на сайт otzovik, або перейти за цим посиланням >>

2. Написати свій чесний відгук, який буде містити в собі розповідь про покупку в нашому магазині і про отримані товари. Обов'язково: до свого коментарю прикріпіть фото товарної накладної, одну або більше фото товарів та в тексті напишіть свій номер замовлення.

Протягом 7-ми робочих днів, після проходження модерації відгуку на "Отзовик", Вам будуть нараховані 75 бонусних гривень на особистий рахунок. 

Дякуємо Вам за активність, ми завжди будемо старатися для Вас. Пишіть свій відгук та отримуйте бонусні гривні на наступні покупки.

*ознайомитися з детальними умовами акції можна тут

Залишити відгук
Детальные условия акции
Полезное для вас
Подписка на акции
x
Акція проходить для всіх клієнтів онлайн супермаркету "Agro-Market.ua", які вже оформляли замовлення і залишать детальний і чесний відгук на Отзовіке. (Виключно на Отзовік! На сайті, в соц мережах і інших майданчиках - відкликання не бере участь в акції)

Бонуси будуть нараховані за відгуки написані в період проведення акції з 2.06.2022. Раніше цієї дати написані відгуки не будуть враховуватися. Якщо відгук був написаний під час проведення акції, а пройшов модерацію і опублікувався пізніше він буде зарахований якщо є підтвердження дати його написання (сріншот з комп'ютера або телефону, або будь-яка інша візуальна підтверджує інформація.) Відредагований старий відгук новим не вважається і вже не бере участь в акції.

Відгук повинен містити в собі розповідь про покупку в нашому магазині і про отримані товари; в тексті потрібно написати номер замовлення; прикріпити фото товарною накладною і кілька фото (або одне) товарів, які вам прийшли.

Бонуси будуть нараховані тільки за відгуки, які пройшли модерацію і опубліковані на Отзовіке. Після того як відгук буде опублікований протягом 7-ми робочих днів будуть нараховані бонуси на особистий рахунок.
Бонуси будуть нараховані учаснику на рахунок в особистому кабінеті на сайті Agro-Market.ua. Їх Ви можете витратити на будь-яку покупку в нашому онлайн супермаркеті.

Якщо Ви вже писали відгук та отримували бонусні гривні за них, то відгук видаляти не можна. Якщо він буде видаленний, то за наступні відгуки Ви не отримаєте бонуси.

Під час підтвердження замовлення оператором розмір кінцевої суми замовлення, що підлягає фактичній оплаті (після врахування усіх знижок, акційних пропозицій, використання промокодів та списання бонусних коштів, і без урахування доставки) в будь-якому випадку не може бути менше ніж 250 гривень.
x
Виписуйте преміальну карту закритого клубу привілеїв "LUX" . З нею Ви отримаєте доступ до того, що було завжди на замку:
  • доставка всіх замовлень абсолютно безкоштовно;
  • в 2 рази більше бонусних гривень за покупку кожного товару для подальшого використання (їх Ви можете використовувати як знижку на товар додатково);
  • 100 бонусних гривень за членство в клубі "LUX";
  • додатково до 1200 бонусних гривень на рік до акцій;
Другие акции
29 лютого — 1 березня
Читай тут...
29 січня — 29 лютого
Гуртом вигідніше!
16 січня — 29 лютого
За привабливими цінами.
12 січня — 29 лютого
Знижки - вогонь!
1 січня — 29 лютого
Знижка на перше замовлення у додатку!
1 січня — 29 лютого
Нам важлива твоя думка!
1 січня — 29 лютого
У всіх магазинах AGROMARKET.
1 січня — 29 лютого
А ти зможеш виграти?
1 січня — 29 лютого
Поділися враженнями!
1 січня — 29 лютого
77 бонусів за запрошення!
1 січня — 29 лютого
Вже у багатьох містах України
27 грудня — 29 лютого
Отримай бонуси легко!
19 грудня — 29 лютого
Впевненість у якості бажаних рослин.
8 грудня — 29 лютого
Спішіть обрати, поки є в наявності!
28 квітня — 29 лютого
Отримай 300 гривень вигоди на...

ПОДПИШИСЬ НА РАССЫЛКУ

Акции, подарки, скидки, распродажа

Я соглашаюсь на обработку персональных данных
Доставка во все города и села Украины, в том числе:
Загружайте приложение, делайте заказ и получайте дополнительно 200 бонусных гривен!
Agromarket
Agromarket
Agromarket.Copyright © 2013-2024. Все права защищены
ЧАТ
300грн
Главная Каталог Корзина Акции Новинки